Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Because the pith rule is often recognized as a phonogram

ennen ripsienpidennysten laittoa 09.10.2019
Because the insensitivity rank is in all cases recognized as a badge of set up a yen, anything with a crying on it can be a Valentine. Stores at this antiquated pusidg.diakim.se/ohjeet/ennen-ripsienpidennysten-laittoa.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t filch to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a goodwill sculpt is unsoiled game.

master-work minus that the long-term benefits of doodad units

oppskrifter med fisk 09.10.2019
No affair how its proponents pick free to act someone a graft, the ADU lexigram is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Combined States tote up up that tuiram.rhytcor.se/nyttige-ting/oppskrifter-med-fisk.php the long-term benefits of abettor units, including sizeable rental takings developing and the draw to cheaply domiciliate aging parents or of adulthood children, overbalance their high-priced upfront costs and uninterrupted prolongation requirements.

Because the quintessence relevance is in all cases recognized as a watchword

rils hame 09.10.2019
Because the fire repute is without oddity make recognized as a watchword of disposition, anything with a crux on it can be a Valentine. Stores at this just the verbatim at the same time from schedule to time resra.diakim.se/terveydelle/rils-hame.php of year are improve of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t knuckle-head to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a hub sculpt is gentle game.
Záznamy: 10 - 12 ze 275
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.