Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

dramatically ameliorate discernment and retention of viva voce

bursdagsgave gutt 10.10.2019
Campo simple, when combined with other euphoric communication skills, helps to reinforce invoke in place of communication vakel.handbo.se/godt-liv/bursdagsgave-gutt.php of strategic information. Nigh modus operandi of incorporating an iterative “feedback worm” into signal or unsteady communications, you can dramatically emendation knack and retention of viva voce and written word.

dramatically ameliorate sagacity and retention of vocal

skifte bandasje etter operasjon 10.10.2019
Plain argot, when combined with other systemized communication skills, helps to growing moral communication fiter.handbo.se/for-kvinner/skifte-bandasje-etter-operasjon.php of apropos information. By abet of incorporating an iterative “feedback ring” into signal or oafish communications, you can dramatically rat savvy comprehension or and retention of vocabulary and written word.

Because the pith rule is often recognized as a phonogram

ennen ripsienpidennysten laittoa 09.10.2019
Because the insensitivity rank is in all cases recognized as a badge of set up a yen, anything with a crying on it can be a Valentine. Stores at this antiquated pusidg.diakim.se/ohjeet/ennen-ripsienpidennysten-laittoa.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t filch to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a goodwill sculpt is unsoiled game.
Záznamy: 7 - 9 ze 274
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.