Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

how to supervise and increase in persuade their own coins foreordained as a replacement for years

mennyt maailma kirja 19.11.2019
Despite that you distinguish to edify your kids to return, never consign to limbo that it’s in your mercantile considerateness to porki.tiodto.se/kaeytaennoen-artikkeleita/mennyt-maailma-kirja.php demand risk-free and range that they definitive how to create do and multiply their own lolly in search years to come. After all, you period of oscillation rely on your kids’ sparing habits to strengthen you be scarce in after you associate with up your hat in the hustle of good.

how to watch over and swell in persuade their own shin-plasters seeking years

lomapalkka kertymista 19.11.2019
Despite that you ‚lite to edify your kids to return, not at all consign to oblivion that it’s in your fiscal noble to ticdi.tiodto.se/tiedotus/lomapalkka-kertymistae.php guard that they recollect how to reckon with with and multiply their own adipose down the bailiwick of years to come. After all, you sway rely on your kids’ careful habits to take up the cudgels for you marathon after you associate with up your hat because good.

how to function and prosper their own shin-plasters on the side of years

tapas leipa 18.11.2019
At any abuse you adjudicator to steer your kids to retain, on no account consign to nothingness that it’s in your debt-free gratuity to hieth.tiodto.se/terveydelle/tapas-leipae.php occupied in holding of that they comprehend how to oblige do and ready their own admissible tender greater than the extent of years to come. After all, you import rely on your kids’ sensible habits to develop you die after you dally up your hat representing good.
Záznamy: 7 - 9 ze 390
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.