Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

slova chvály

Františka Pivcová 09.05.2012
Byla jsem při svém lázeňské léčbě ubytována v penzionu Věžička. Vzhledem,že jsem zde byla již šestkrát tak mohu zcela zasvěceně poskytnout reference o tomto penzionu. Veškerá slova chvály jsou málo a nedá se ani vypovědět jak skvělý je zde pobyt. Přístup majitelky paní Kubátové ja na vysoké profesionální i lidské úrovni. Kdykoliv by došlo k sebemenšímu problému je okamžitě vyřešen. O nádherném interiéru i exteriéru,který je velmi citlivě a s velkým vkusem vyřešen není nutno se zmiňovat. Není nic jednodušího než zkusit pobyt v tomto prostředí!!!!!!

Poděkování

Šárka Doležílková 01.05.2012
Vážená paní Kubátová,děkuji Vám za příjemně prožitý víkend v penzionu Věžička.
Hezky vybavené pokoje, upravené a vždy perfektně uklizené. Na návštěvě jsme měli také osmiměsíční holčičku. Vše bylo připravené taktéž pro ni. Vstřícnost personálu - píši VELKOU JEDNIČKU !!! Rádi zase přijedeme.

Poděkování

Ing. Eva Molinariová 02.04.2012
Vážená paní majitelko, tímto Vám chci poděkovat za neopakovatelné dny, které jsem mohla já i moji přátelé strávit ve Vašem útulném penzionku. Vždy se bedeme rádi vracet!!! Eva Molinariová, Poděbrady
Záznamy: 400 - 402 ze 407
<< 132 | 133 | 134 | 135 | 136 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.