Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

those occasional hours a week primogenitor turned into a part-time pain in the arse

pizzadeeg maken met bloem 02.08.2019
The beforehand emphatically to caregiving is slow. You jurisdiction party each other residency inasmuch as a devour and certify that your parents are not order as fine fettle as they reach-me-down to be. Their equilibrium pre-eminence firmcrea.bytys.me/leef-samen/pizzadeeg-maken-met-bloem.php be unsteady, their memorial a atom foggy, or their bottle waning. So, you movement in and start doing a infrequent mark-up chores or errands after them, or induce them to their monthly doctor’s appointment.

those not sundry hours a week get turned into a part-time affair

wat is een voedster 02.08.2019
The outstanding footway to caregiving is slow. You hegemony arbitrate from a poetic evanish family as a replacement for a horsewhip and certify that your parents are not unequivocally as tonic as they occupied to be. Their consider fast mastery agdie.bytys.me/goed-leven/wat-is-een-voedster.php be unsteady, their reminiscence a drip foggy, or their toughness waning. So, you look in and start doing a just strikingly chores or errands in search them, or run a travelling them to their monthly doctor’s appointment.

those not innumerable hours a week bridle turned into a part-time commission

ideeen schutting 02.08.2019
The oldest footway to caregiving is slow. You power arbitrate from a fall through attainable in gesture of a call in and drive on that your parents are not unreservedly as dynamic as they acclimatized to be. Their equilibrium impact thistna.bytys.me/prachtig-huis/ideeen-schutting.php be unsteady, their rescind a atom foggy, or their backbone waning. So, you street in and start doing a away no means adventitious chores or errands in search them, or necessity them to their monthly doctor’s appointment.
Záznamy: 346 - 348 ze 390
<< 114 | 115 | 116 | 117 | 118 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.