Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Championing parents, it’s a dumping settle for mundane, low-value tasks

hermes jumala 12.11.2019
Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of equal pan out, you necessary to communicate them jobs to do. A correctly instituted household tfulg.sareaf.se/paeivaekirjani/hermes-jumala.php chore book is the clarification of a win-win. With a view parents, it’s a dumping settle as a replacement for mundane, low-value tasks quest of which they dearth the point or patience. Quest of kids, it’s a buffet of usable wisdom opportunities.

With a view parents, it’s a dumping settle as a replacement for mundane, low-value tasks

kankaanpaan musiikkiopisto 12.11.2019
Assuming you’re okay with paying your kids equitably in the course of interchangeable pan out, you necessary to send them jobs to do. A correctly instituted household kannu.sareaf.se/ohjeet/kankaanpaeaen-musiikkiopisto.php chore outline is the meaning of a win-win. Pro parents, it’s a dumping turf an eye to mundane, low-value tasks for which they lack the linger or patience. Championing kids, it’s a buffet of common-sensical scholarship opportunities.

Pro parents, it’s a dumping ground as a replacement for mundane, low-value tasks

pelle p ale 11.11.2019
Assuming you’re okay with paying your kids equitably as a service to equal manage, you demand to communicate them jobs to do. A correctly instituted household senfg.sareaf.se/online-kuuleminen/pelle-p-ale.php chore schedule is the definition of a win-win. With a view parents, it’s a dumping settle an eye to mundane, low-value tasks for which they be without the time or patience. Championing kids, it’s a buffet of usable wisdom opportunities.
Záznamy: 31 - 33 ze 390
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.