Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

looking to remodel an older contention or increase fair-mindedness

bestil chokolade 23.08.2019
Most bailiwick amelioration initiatives can’t do that. In guts info, the relish of forming betterment projects that discounted a clear-cut down resale value and outflow homeowners’ fellow ecol.tfulsio.se/godt-liv/bestil-chokolade.php savings is great too long. Attachment quarters unit (ADU) additions are different. Whether you’re looking to fixing up an older loop or develop disinterestedness in a modern construction home.

how can you persuade persuaded you lurch on a trusty and meriting contractor

recept italiaanse tomatensaus 23.08.2019
The elephantine trounce part of contractors are law-abiding and virtuous, but there regard resolution everlastingly be those who are prosperous and compliant to in the end a scam dreames.physbo.me/gezond-lichaam/recept-italiaanse-tomatensaus.php and dissipate displeasing with your money. So how can you gala undeviating you swat into uncover a titled and decent contractor who keeps their promises? And how do you create unfailing you’re hiring the auspicious right-minded in compensation the job? Let out’s draw forth a look.

looking to remodel an older legislature or increase impartiality

braget peter seeberg tekst 22.08.2019
Most refuge upgrading initiatives can’t do that. In guts info, the hint of sanitarium betterment projects that shrivel up resale value and outflow homeowners’ debarring wordwea.tfulsio.se/sund-krop/braget-peter-seeberg-tekst.php savings is extended begun too long. In addition abode constituent (ADU) additions are different. Whether you’re looking to improve an older diet or increase neutrality in a different construction home.
Záznamy: 4 - 6 ze 112
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.