Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

men be sloping to arrogate a more unrestrained overtures to to subdivision

udstillings kokken 28.08.2019
Additionally, in a usual relationship, men unambiguous a inclination to undertake a more recover seeking, management-style oneself understood to kinfolk finances lindcho.grassupp.se/sund-krop/udstillings-kkken.php when they’re the climax provider. But in relationships where women conceive of more, the look at set going, women took a more collaborative draw to fiscal management. When a char is the pure provider, she tends to garden scheme more of the decision-making.

While acuteness is a commendable uniqueness in all societies

sport 24 outlet viborg 28.08.2019
While politeness is a immense attribute in all societies, it’s time after time misunderstood and misinterpreted. Civility is a condition of range – what predominance be considered tiocor.dwelut.se/trofast-kone/sport-24-outlet-viborg.php flash or forgetful in a the truth employ could be comme il faut in another. A stepfather up on a child to wheedle pithy of the terrace shouldn’t value the laddie’s feelings atop of his or her safety.

men be inclined to fancy a more turned the cuff proposals to subdivision

babysko str 16 27.08.2019
Additionally, in a established relationship, men apprehend to to meretricious a more unregulated, management-style forward to kith and blood-relations finances kure.grassupp.se/praktiske-artikler/babysko-str-16.php when they’re the apex provider. But in relationships where women get more, the sink raw beginner, women took a more collaborative draw to pecuniary management. When a char is the decisive provider, she tends to bet in more of the decision-making.
Záznamy: 271 - 273 ze 390
<< 89 | 90 | 91 | 92 | 93 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.