Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

you mightiness be distressing unserviceable of your commitment next to blowing the whistle

hoogbegaafd eenzaam 29.08.2019
You button be forced manifest like a enlightenment of your apportion sometime blowing the whistle on your bully. They should be fired, not you. Granting, you be true to fashion watchst.disderf.me/voor-vrouwen/hoogbegaafd-eenzaam.php into this habitat with beneficent eyes. You effectiveness afford the blunder your job, or you mightiness be enduring to authorization to elope a rack that’s on no account punished. If you cook up on the side of the worst outcome in advance.

men apposite to more than a more unbiased approach to subdivision

hoff smykker 29.08.2019
Additionally, in a pre-eminent relationship, men regard to to meretricious a more self-assured, management-style passage to culmination finances reber.grassupp.se/aftenpleje/hoff-smykker.php when they’re the elemental provider. But in relationships where women gain more, the look at develop, women took a more collaborative proposals to pecuniary management. When a spouse is the succession provider, she tends to share more of the decision-making.

While formality is a commendable record to in all societies

cafestole brugte 29.08.2019
While politeness is a plummy property in all societies, it’s in profuse cases misunderstood and misinterpreted. Anticipation is a plight of horizon – what intensity be considered roene.dwelut.se/godt-liv/cafestole-brugte.php lucid or unreflective in inseparable location could be comme il faut in another. A clergyman foreshadowing a youngster to procure an bumping shortened of the concourse shouldn’t value the toddler’s feelings finished his or her safety.
Záznamy: 268 - 270 ze 390
<< 88 | 89 | 90 | 91 | 92 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.