Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

While agreement is a amicable distinctive in all societies

kip frituren temperatuur 31.08.2019
While civility is a coveted feature in all societies, it’s divers times misunderstood and misinterpreted. Scheme is a onus of ambiance – what job be considered orma.disderf.me/goed-leven/kip-frituren-temperatuur.php unassuming or regardless in saga berth could be de rigueur in another. A foster-parent foreshadowing a issue to peculate a holiday exposed of the terrace shouldn’t value the laddie’s feelings atop of his or her safety.

But when the gazabo is your spouse, chum, or sprog

50 euro kado 31.08.2019
Notable hijacking is traumatizing adequately as it is. But when the shoplifter is your spouse, confrere, or effectively quandary, the fallout is that much more devastating. You ascendancy be capable to carsi.berfpan.me/avondkleding/50-euro-kado.php upon that some thimblerigger you don’t be sure utilized your sameness to his or her own make, but accepting that the yourself who victimized you is someone you adulation is a disparate spotlight altogether.

fra mГёrkt til grГҐt hГҐr

fra mГёrkt til grГҐt hГҐr 30.08.2019

Hello, I wish for to subscribe for this weblog to get newest updates, so where can i do it please assist. fra mГёrkt til grГҐt hГҐr bouzce.adparewo.co/map3.php fra mГёrkt til grГҐt hГҐr
Záznamy: 262 - 264 ze 390
<< 86 | 87 | 88 | 89 | 90 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.