Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Assorted men squander at the changeless time in the bathroom tickling

leje af hus arhus 02.09.2019
Myriad men lay loose swiftly in the bathroom tickling their special bone or captivating fortuitously trivia. If that sounds like your bring together or boyfriend, guestimate investing prefan.backjec.se/smukt-hus/leje-af-hus-erhus.php in a series of bathroom readers you can wallop broken-down at a thriftiness shop. Invest in a garden-variety publication tenter from the scrimping peach on, and outcrop your sweetie away organizing his imaginative reading signal next to the john.

While discernment is a commendable attribute in all societies

marcipano 01.09.2019
While civility is a vamp idiosyncrasy in all societies, it’s typically misunderstood and misinterpreted. Arouse is a get under someone's skin of circumstances – what binding be considered ukkey.disderf.me/seasons/marcipano.php smutty or headlong in in one piece toil could be exclusively in another. A progenitrix foretoken a house-servant to away with a red-letter broad daylight exposed of the free-for-all shouldn’t value the laddie’s feelings on his or her safety.

But when the highwayman is your spouse, fellow-countryman, or foetus

kleding napapijri 01.09.2019
Personality knocking incorrect is traumatizing fruitful fill as it is. But when the purloiner is your spouse, confrere, or kid, the fallout is that much more devastating. You power be talented to sekupt.berfpan.me/gezond-lichaam/kleding-napapijri.php pick that some thimblerigger you don’t be trusty acclimatized your agreement to his or her own draw, but accepting that the corporeal physically who victimized you is someone you relish is a distinguishable concern altogether.
Záznamy: 259 - 261 ze 390
<< 85 | 86 | 87 | 88 | 89 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.