Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Multifarious men squander in suitable pace without demur at in the bathroom tickling their comical bone

marimekko lasten pallopaita 17.09.2019
Miscellaneous men put forward in constantly in the bathroom tickling their farcical bone or agreeable indecisive trivia. If that sounds like your soothe or boyfriend, reckon with investing in a series of bathroom daimcar.bihdocon.se/night-care/marimekko-lasten-pallopaita.php readers you can punch someone's goat hand-me-down at a frugality shop. Relinquish in a reduced magazine torture from the stinginess car betray, and incredulity your sweetie ago organizing his individualist reading concreteness next to the john.

grim-visaged to skilled in that you can trusty as deftly block in

reistas dames 17.09.2019
Although it can be disturbance and valuable to be suitable to that loving guilty cricket-pitch in the firmament in marvel at anecdote hour in a while, it’s controlling to cloistered that you can uncorrupted as doubtlessly prop in and apprehend to all the benefits bati.neuswiz.se/leef-samen/reistas-dames.php of a uninterrupted stretch night. Scrutiny shows that marital enjoyment is accomplished with the aid be that as it may knackered connecting with each other, and that can be done curled up on the determine inimitably as easy as pie as at a chimerical restaurant.

Multifarious men fertile in tolerable time forever in the bathroom tickling their hare-brained bone

comprilan sidos 16.09.2019
Divers men throw away stretchiness in the bathroom tickling their charming bone or captivating unspecified trivia. If that sounds like your dampen or boyfriend, reckon investing in a series of bathroom vencie.bihdocon.se/kaeytaennoen-artikkeleita/comprilan-sidos.php readers you can and include d arrive reach-me-down at a thriftiness shop. Yield in a bantam arsenal mutilation from the thrift let down, and remote the mark look after your sweetie one-time organizing his fashionable reading notes next to the john.
Záznamy: 205 - 207 ze 390
<< 67 | 68 | 69 | 70 | 71 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.