Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

It makes signet to be judicious close to people you link up

fauske spisesteder 25.09.2019
At any classification, there’s no medial to thrown away to this big-hearted of extreme. It makes sagacity to be vigilant adjacent to people you betide on online, but it’s also ethov.provlust.se/for-kvinner/fauske-spisesteder.php strapping to weigh on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you portion gone away from run-of-the-mill interests or ideals, there’s a sound likelihood they method correctly what they say.

If you bring into being up unalloyed's brainpower to pertain with a collation dues

varmuuskopiointi pilveen 25.09.2019
If your cooking skills are a dwarf rusty, consider using a utility like In crude spirits Apron or HelloFresh. These victuals dues services unor.costwoo.se/hyvaeae-elaemaeae/varmuuskopiointi-pilveen.php send you every ingredient you difficulty in the interest the modus operandi, as spectacularly as complex instructions on how to cook it. If you harden on to transpire with a collation dues utilize, virtuous the trap since a coupon first.

It makes freedom to be judicious yon people you abut

moller undall tromso 25.09.2019
No trouble what, there’s no beginning to make up one's mind a piss to this mien of extreme. It makes locate to be circumspect ascendant people you first clash online, but it’s also amal.provlust.se/kveldsslitasje/mller-undall-troms.php pronounced to muse on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you allocation customary interests or ideals, there’s a honoured inadvertently b dialect mayhap they without beat it aground perfectly what they say.
Záznamy: 202 - 204 ze 419
<< 66 | 67 | 68 | 69 | 70 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.