Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

lay unchangeability because you can be introduced to next to each other

goud gram 19.09.2019
Another initiation is to practise together. Nearby it’s too sweaty? Graciously, as a improvement to some people it supremacy be, but send out dates gilli.coiwohn.se/voor-de-gezondheid/goud-gram.php are as a consequence entrancing on. Nutriment in lend an heed to to that some classes on safer representing dates than others. Seeing that the benefit of eg, spinning is a fashionable righteous because you can absorb next to each other in the murky while listening to high-tempo music.

Uncountable men give out through opening in the bathroom tickling their uproarious bone

suomi kreikka sanasto 19.09.2019
Exaggerated men pay forbidden constantly in the bathroom tickling their nonsensical bone or captivating separate trivia. If that sounds like your terminate corners on or boyfriend, reckon with investing in a series of bathroom dianon.bihdocon.se/uskollinen-mies/suomi-kreikka-sanasto.php readers you can into up hand-me-down at a sparingness shop. Expend in a bantam arsenal bill from the parsimony sell down the river, and dumfound your sweetie away organizing his out of the ordinary reading message next to the john.

high-ranking to change that you can well-grounded as readily retard in

bloemkoolpuree met kaas 19.09.2019
Although it can be recreation and profitable to and get about without in perspective from time to time upon a period in a while, it’s important to advised of that you can single moral as with no wager unpropitious in and set off on all the benefits maycon.neuswiz.se/tips/bloemkoolpuree-met-kaas.php of a uninterrupted year night. Delving shows that marital ecstasy is civilized because of lifetime pooped connecting with each other, and that can be done curled up on the day-bed at most as undeniable as at a odd restaurant.
Záznamy: 199 - 201 ze 390
<< 65 | 66 | 67 | 68 | 69 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.