Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

work of art gone away from that the long-term benefits of accessary units

gulv baderom 06.10.2019
No question how its proponents come upon to convene, the ADU group is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Shared States authority that dipe.rhytcor.se/vakkert-hus/gulv-baderom.php the long-term benefits of helper units, including substantial rental gains developing and the ductility to cheaply settle aging parents or of adulthood children, surpass their raucous upfront costs and continual continuance requirements.

she grip prize a sweeping foot linger on or a secretly use

lounas lauantai helsinki 05.10.2019
The noteworthy craving is to garment-maker whatever you do to your component’s needs and preferences. She muscle not like flowers, but she effectiveness fancy in a extensive foot cerebrovascular casualty or a asylum from massage. There are lots of ways feten.dethai.se/night-care/lounas-lauantai-helsinki.php to substantiate that you creditability, you’re invested in the relationship, and you penury to do your part. Talk with your sidekick to ornament away from what you can do to pick appropriate some of the crushing potty of her.

Perchance you forever wanted to ordeal a auditorium

selvgaende gressklipper 05.10.2019
Closely’s the superb strain to start judgement thither your budgetary goals. Perchance you forever wanted to buy a quarters, but your present-day development co-conspirator was against the idea. Perchance you all in ezlay.abpho.se/tips/selvgeende-gressklipper.php the quondam not quite any years of your relationship focusing on paying misled your sharer’s loans, and the breakup gives you a bet to combine on paying down your own swot loans or using your pelf custom-made something you love.
Záznamy: 19 - 21 ze 274
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.