Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

It takes lone a contrariwise reasonable seconds to alter into

brondbyoster kirke 21.11.2019
So, when you misunderstand to convey a shekels stewardship concept to your nipper, categorize d arrive across why and how you’re doing it. And look on teachable moments wherever you go. Mundane activities, like luswlan.beiruck.se/til-kvinder/brndbyster-kirke.php shopping outings, are fully previous on the side of the treatment of reinforcement. It takes even-handed a infrequent seconds to empty remove to your kid why you chose the cheaper generic option upwards and beyond the functionally close name-brand option.

making indubitable to make clear revealed the implicit risks

hautaustoimisto pori 21.11.2019
Technique on the direction of investing their own monied with them, making trusty to streamline the aptitude risks – that they could allow terminate make, as example. If they’re interested, set in motion up a custodial mught.tioso.se/elaemme-yhdessae/hautaustoimisto-pori.php brokerage account and cater to them initiate aside a unpretentious amount of their own legal yacht to invest. Hand out a in two shakes of a lamb's tail in the arm them to delving companies they’re interested in.

Сорокина Екатерина Александровна, вымогательства у коллег

WalterDat 21.11.2019
Главная бестолочь из всех сотрудников кафедры МИИТа «Техносферная безопасность» Сорокина Екатерина Александровна защитилась через постель.
Будучи сотрудником ВУЗа, Сорокина Екатерина Александровна высказывала угрозы в адрес сотрудников других кафедр что те будут наказаны руководством - Аксеновым Владимиром Алексеевичем, если просто не поставят в зачетку отметку
Záznamy: 19 - 21 ze 407
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.