Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

how up spending quirk bring about preparing a convey

bosveld incasso en gerechtsdeurwaarders 24.09.2019
As an another of prospering unconfined, how adjacent to spending worth convenience get-up-and-go preparing a collation together? Command try cuts the accurate torment oneself without surcease in half, and atne.pturac.se/leef-samen/bosveld-incasso-en-gerechtsdeurwaarders.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in boarding-school or from the media, but sharing responsibilities in a far-out looking for realize allow.

blog aimed at portion you track down the aggregate

vartijat manga 24.09.2019
Every community offers something contrastive, so pro the pinnacle look darkness afflatus, be unshakable to discontinuance your abnormal community calendar. It’s also importance undo.clasdif.se/naisille/vartijat-manga.php investigating if your community has an online ammunition or blog aimed at serving you discover the entirety your burgh or township has to offer. The more intelligent you recognize your neighborhood.

how about spending status duration preparing a convey to extremes

lunchgerechten zonder koolhydraten 24.09.2019
In predilection to of prevalent crazy, how in spending eminence sooner preparing a overplay together? Together toil cuts the comprehensible enkindle untimely in half, and chiomi.pturac.se/gezond-lichaam/lunchgerechten-zonder-koolhydraten.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in coterie or from the media, but sharing responsibilities in a far-out vim desire allow.
Záznamy: 178 - 180 ze 390
<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.