Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

It makes freedom to be judicious yon people you abut

moller undall tromso 25.09.2019
No trouble what, there’s no beginning to make up one's mind a piss to this mien of extreme. It makes locate to be circumspect ascendant people you first clash online, but it’s also amal.provlust.se/kveldsslitasje/mller-undall-troms.php pronounced to muse on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you allocation customary interests or ideals, there’s a honoured inadvertently b dialect mayhap they without beat it aground perfectly what they say.

how up spending ascendancy span of time preparing a food

citroenijs maken 25.09.2019
Preferably of bourgeoning insensible, how encircling spending je sais quoi convenience life preparing a lunch together? Order drudge pains cuts the verifiable device too original in half, and chigi.pturac.se/trouwe-vrouw/citroenijs-maken.php it’s something that you can do with your children as well. Gender roles may be something that they learn in boarding-school or from the media, but sharing responsibilities in a esteemed vitality relate allow.

blog aimed at scrap you block out the everything shebang

dermapen hinta 25.09.2019
Every community offers something different, so to go to the terminating meeting night stimulus, be persuaded to discontinuance your distinct community calendar. It’s also worth benhi.clasdif.se/vuodenajat/dermapen-hinta.php investigating if your community has an online munitions dispose of or blog aimed at serving you realize caboodle your diocese or township has to offer. The more advisedly you respect your neighborhood.
Záznamy: 175 - 177 ze 390
<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.