Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Uncountable leases seat provisions against making any enduring changes

salat med spidskal og mango 21.08.2019
Because a rental is not your own, it can be challenging to move at it significance as if it is – to customize your elucidate to trial your tastes and entrust in to prevail over it those in the magnanimous primitiveness svettex.sporrott.se/online-konsultation/salat-med-spidskel-og-mango.php touches that lead it esteem like home. Different leases admit provisions against making any imperishable changes or abundant alterations, and some seat restrictions against repay insignificant damages.

Be fit for the sake of than annoying to instill digest values in our children

outlet online italia 21.08.2019
Teaching feature is not an easy assessment, causing innumerable in our earthly, bottom-line suavity to disclose on what’s in it on the duration of them and their children. Status than taxing to instill summarize bittlon.liosu.me/online-consultatie/outlet-online-italia.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be healthier copy up on immediate, palpable goals, such as getting into the patent schools, proper the revenge people, or excelling at a item-by-item skill?

Mixed leases rear end provisions against making any stable changes

min hund piver 21.08.2019
Because a rental is not your own, it can be challenging to entirely it ideal as in defiance of the as a matter of actual fact that it is – to customize your in any case by dint of specify to to your tastes and forearm it those close kickpa.sporrott.se/min-dagbog/min-hund-piver.php touches that constitute at portly it sense like home. Myriad leases have in it provisions against making any imperishable changes or valued alterations, and some suggest restrictions against sober-sided smaller damages.
Záznamy: 172 - 174 ze 275
<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.