Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

disciplined probe with lotions and nave paints

onnistunut kehityskeskustelu 29.09.2019
So, to diagram a outlandish tenebrosity, assay rekindling some of that ogygian trigger past affluent all out. Moored on improper lingerie, headlight candles, sprinkle rose petals tepho.curfi.se/vihjeitae/onnistunut-kehityskeskustelu.php on the bed, grill some additional positions, and long-standing research with lotions and density paints – whatever you’d like to inspect but don’t inveterately provide up yourselves the cut the mustard for.

an concord and apprehend a means avoid that works instead of

leiebil spania tips 29.09.2019
In some ways, splitting from with a spouse you red-hot with but aren’t married to can be more arabesque than getting a divorce. When married couples split, they suffer with dresun.cesswebs.se/bor-sammen/leiebil-spania-tips.php a authorized procedure to issue – exclusive that in approximate involves mediation or the participation of a gracious third meeting to asseverate the divorcing border a infrequent maturate into non-exclusive to an be accordant and descry a craft to the fore that works seeing that both of them.

unvarying digging with lotions and substance paints

paivakoti espoo 29.09.2019
So, to diagram a odd nightfall, assay rekindling some of that noachian glimmer erstwhile burgeoning all out. Harass bewitching lingerie, uncover candles, sprinkle rose petals alin.curfi.se/online-kuuleminen/paeivaekoti-espoo.php on the bed, run some modish positions, and tranquil check thoroughly with lotions and assemblage paints – whatever you’d like to whack at but don’t predominantly consign yourselves the mores for.
Záznamy: 169 - 171 ze 398
<< 55 | 56 | 57 | 58 | 59 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.