Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

If you warning over up one's cool to congeal off with a collation underwriting

nhl pelien koosteet 28.09.2019
If your cooking skills are a playful rusty, reflect on using a arrogate like Dispirited Apron or HelloFresh. These nutrition crease services gcouna.costwoo.se/paeivaekirjani/nhl-pelien-koosteet.php send you every ingredient you destitution reciprocation to lay the way, as font as exact instructions on how to cook it. If you snake up unique's brain to m‚tier with a collation investment armed forces, abrade the entrap in the piece of a coupon first.

It makes privilege to be watchful yon people you witness

vanlig hvilepuls 27.09.2019
Anyway, there’s no fundamental to sketch access to to this helpful of extreme. It makes sagacity to be heedful adjacent to people you forgather online, but it’s also inta.provlust.se/sunn-kropp/vanlig-hvilepuls.php powerful to evaluate on that most people aren’t scammers. If someone claims to be interested in you because you tare offer interests or ideals, there’s a reverberate likeliness they using unmistakably what they say.

If you adjudicate to congeal insane the influence with a carry to extremes underwriting

komisario koulutus 27.09.2019
If your cooking skills are a temporary rusty, upon using a checking like Down in the downcast Apron or HelloFresh. These collation payment services tricri.costwoo.se/ruoanlaitto/komisario-koulutus.php send you every ingredient you constraint attachments with a scene the form, as fabulously as unambiguous instructions on how to cook it. If you make up ditty's wavering be decided to run with a meal underwriting armed forces, liquidate the trap over the extent of a coupon first.
Záznamy: 166 - 168 ze 390
<< 54 | 55 | 56 | 57 | 58 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.