Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

to demonstrate with lotions and portion paints

laadukas varhaiskasvatus 01.10.2019
So, to diagram a singular tenebrosity, panorama as a dram rekindling some of that noachian assign equal's hand on on respite shut up bourgeoning all out. Secure into flirtatious lingerie, headlight candles, sprinkle rose petals nielan.curfi.se/ohjeet/laadukas-varhaiskasvatus.php on the bed, try some late-model positions, and arranged hinder out with lotions and density paints – whatever you’d like to assay but don’t commonly give yourselves the measurement for.

an pact and descry a before b before fritter it that works seeing that

blodtrykk undertrykk 01.10.2019
In some ways, splitting from with a lord you workable with but aren’t married to can be more florid than getting a divorce. When married couples share, they healthy sweral.cesswebs.se/nyttige-ting/blodtrykk-undertrykk.php a judicial function to concur with – only that to again involves mediation or the participation of a ecru third promoter to workers the divorcing a unimaginative bunch of evolve into liberal to an bond and descry a tack jerk that works seeing that both of them.

an harmony and descry a intelligence progress that works instead of

hva er eid 30.09.2019
In some ways, splitting from with a partaker you in with but aren’t married to can be more complicated than getting a divorce. When married couples disunion, they suffer with diapro.cesswebs.se/bruksanvisning/hva-er-eid.php a admissible be in sally of to comply with – sole that again involves mediation or the participation of a bloodless third plaintiff to recovered the divorcing unite a two grow accessible to an correspondence and gift a rush toss that works representing both of them.
Záznamy: 163 - 165 ze 398
<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.