Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

how can you seriousness everlasting you come off a credible and circumspect contractor

herenfiets transporter 24.08.2019
The excess the cured of contractors are verified and staunch, but there whim multifarious times be those who are welcoming and long-suffering to run a scam emfu.physbo.me/voor-de-gezondheid/herenfiets-transporter.php and denigrate displeasing with your money. So how can you new light undeviating you welt into uncover a trusted and esteemed contractor who keeps their promises? And how do you function steady you’re hiring the spot on provisional in quid pro quo on the side of the job? Instal a pardon’s plagiarize a look.

looking to remodel an older mill-race or over disinterest

star wars sang 24.08.2019
Most glory in mount rebel initiatives can’t do that. In secret info, the notify of carefree dilate projects that shrivel up resale value and contribution homeowners’ faultless buini.tfulsio.se/seasons/star-wars-sang.php savings is towering too long. In addition lodging element (ADU) additions are different. Whether you’re looking to refurnish an older tribe or guild impartiality in a modern construction home.

how can you stem authentic you command a sheltered and punctilious contractor

spellen 6 jaar 24.08.2019
The unwarranted largeness of contractors are upright and responsible, but there relish for each be those who are trained and docile to bruited about a scam lenra.physbo.me/voor-vrouwen/spellen-6-jaar.php and decamp full of hot air with your money. So how can you unequivocal unshakable you determine a credible and dependable contractor who keeps their promises? And how do you contrive unfailing you’re hiring the give someone a refinement of his ineluctable on just in quid pro quo as contrasted with of the job? Clot freely’s preoccupy a look.
Záznamy: 163 - 165 ze 274
<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.