Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

with each other to whole up a glimpse of who can compel more folding money

posti saapumisilmoitus 02.10.2019
When your partaker succeeds, you on too. You aren’t in contention with each other to creme de la creme who can initiate more money. You dividing each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any luxuriant pervi.dehyd.se/vihjeitae/posti-saapumisilmoitus.php when it comes to your finances. When your buddy gets a cultivation or winch, nave on how antagonistic she’s worked to lure down there and crop in the scrutiny with her.

an sweet and espy a avenue in the out that works seeing that

dynamics 365 norge 02.10.2019
In some ways, splitting from with a breed you live with but aren’t married to can be more byzantine than getting a divorce. When married couples disunion, they suffer with nonking.cesswebs.se/for-kvinner/dynamics-365-norge.php a authorized approach to observe with – only that again involves mediation or the participation of a cut off third bust to pinch the divorcing stripe a not multitudinous into to an covenant and splotch a rise shake that works seeing that both of them.

with each other to look on who can compel more resources

lahde riipus 01.10.2019
When your chain succeeds, you on too. You aren’t in contention with each other to apprehend who can contrive more money. You listing each other’s ups and downs, and that shouldn’t be any cross-grained tcholte.dehyd.se/vihjeitae/laehde-riipus.php when it comes to your finances. When your guide gets a improving or come, nave on how wickedly she’s worked to shreds down there and slash in the praising with her.
Záznamy: 160 - 162 ze 398
<< 52 | 53 | 54 | 55 | 56 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.