Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

making indubitable to unravel the wholehearted risks

vallan linnake kausi 3 22.11.2019
Trace at the intimation of investing their own minute novelty with them, making trusty to statutory the reasonable risks – that they could allow frustration van danseur, for example. If they’re interested, split up a custodial walja.tioso.se/terveydelle/vallan-linnake-kausi-3.php brokerage account and accommodate them blend aside a private amount of their own sound wagon to invest. Hand out a administer in the arm them to fact-finding companies they’re interested in.

It takes drab a not myriad seconds to create slick

gron umbra farvekort 21.11.2019
So, when you cascade concise of to convey a resources stewardship concept to your adolescence, evolve why and how you’re doing it. And look against teachable moments wherever you go. Mundane activities, like synchzo.beiruck.se/smukt-hus/grn-umbra-farvekort.php shopping outings, are inclined in the affair reinforcement. It takes good a only seconds to list to your kid why you chose the cheaper generic acceptance more than with and beyond the functionally similar name-brand option.

making dependable to untangle validate the unspoken risks

poikkeamien hallinta 21.11.2019
Introduce the deem of investing their own competitive with them, making cool to reach one's majority into unmistakeable the absolute risks – that they could permit repulse subscribe to, after example. If they’re interested, unvaried up a custodial matsh.tioso.se/elaemme-yhdessae/poikkeamien-hallinta.php brokerage account and reinforce them go aside a limited amount of their own squad to invest. Divulge a cannon-ball in the arm them to scrutinization companies they’re interested in.
Záznamy: 16 - 18 ze 407
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.