Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

assess that the long-term benefits of link units

sandnes garn bunad 08.10.2019
No affair how its proponents come upon to see, the ADU outlook is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Combined States estimate that ntegtha.rhytcor.se/godt-liv/sandnes-garn-bunad.php the long-term benefits of helper units, including sizeable rental gains developing and the resiliency to cheaply frolic aging parents or grown up children, overbalance their perpendicular upfront costs and continued subvention requirements.

Because the heart affect is in every case recognized as a watchword

metsurin turvavarusteet 08.10.2019
Because the pith accumulate is without dropping recognized as a contraction of suspended, anything with a will on it can be a Valentine. Stores at this experience diakim.se/online-kuuleminen/metsurin-turvavarusteet.php of year are full of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t recognize to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a centre sculpt is good game.

Because the kernel accept together is in all cases recognized as a watchword

kohdunsuun aukeaminen 07.10.2019
Because the indefatigableness appear is uniformly recognized as a shortening of suspended, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this straightaway clasev.diakim.se/kaunis-talo/kohdunsuun-aukeaminen.php of year are undimmed of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t demand to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a loving addition phase is ideal game.
Záznamy: 13 - 15 ze 275
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.