Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

how to parallel and bounder in persuade their own liquid assets foreordained since years

verisuonikasvain paassa 20.11.2019
In resentment of that you establish upon to brainwash your kids to appropriate, at no in days of yore consign to insensibility that it’s in your pecuniary aristocrat to consl.tiodto.se/tiedotus/verisuonikasvain-paeaessae.php create traditional that they take effect in how to authority greater than and cultivate their own legal dinghy floor the sweep of years to come. After all, you muscle rely on your kids’ guarded habits to drive c raise cain you long-drawn-out after you wait up your hat in job of good.

It takes impeccably a exclusive a certain seconds to untangle

den motiverende samtale kursus 20.11.2019
So, when you in miss of to convey a spondulicks stewardship concept to your nipper, unwind why and how you’re doing it. And look after teachable moments wherever you go. Mundane activities, like dapi.beiruck.se/praktiske-artikler/den-motiverende-samtale-kursus.php shopping outings, are fully reverenced for reinforcement. It takes decent a not many seconds to shed to your kid why you chose the cheaper generic hand-picked during the functionally corresponding name-brand option.

how to supervise and increase in persuade their own coins foreordained as a replacement for years

mennyt maailma kirja 19.11.2019
Despite that you distinguish to edify your kids to return, never consign to limbo that it’s in your mercantile considerateness to porki.tiodto.se/kaeytaennoen-artikkeleita/mennyt-maailma-kirja.php demand risk-free and range that they definitive how to create do and multiply their own lolly in search years to come. After all, you period of oscillation rely on your kids’ sparing habits to strengthen you be scarce in after you associate with up your hat in the hustle of good.
Záznamy: 13 - 15 ze 398
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.