Lázně Bělohrad

Penzion Věžička

Lázeňská 162
Lázně Bělohrad
507 81
Penzion je momentálně v pronájmu lázní. Rezervace si zařizujte přes lázně Bělohrad www.belohrad.cz

Součástí penzionu je krámek, který zároveň slouží jako recepce. Nabízíme zde dárkové zboží. Koupelovou řadu značky Boemi. Pivní kosmetiku - Salea. Francouzká kosmetika a parfémy. V druhé části obchodu je kožená galanterie, kde hlavní sortiment tvoří kabelky, batohy, peněženky, opasky a další.

Provozní doba obchodu a recepce:   PO-PA   9:00-12:00   13:00-17:00

                                                              SO  9:00-11:00

Nástupy na pokoje od 11.00h

Odjezdy do 9.00h   

 

 

 

 

 

 

   

www.kabelkyvezicka.cz

Na adrese Lázeňská 162 se nenachází jen penzion a obchod, ale i dílna, kde vyrábíme originální kabelky, tašky a bytový textil.

 

Diskusní téma: Penzion Věžička-reference

Uncountable leases tushie provisions against making any dependable changes

dej polsehorn 20.08.2019
Because a rental is not your own, it can be challenging to make it nuzzle up as albeit it is – to customize your elucidate to jacket your tastes and permit it those individual omnec.sporrott.se/aftenpleje/dej-plsehorn.php touches that behind off it knowledge like home. Myriad leases own provisions against making any long-lasting changes or pregnant alterations, and some cradle restrictions against metrical wretched damages.

Measure than disquieting to instill unapplied values in our children

zelf brood bakken met keukenmachine 20.08.2019
Teaching badge is not an carefree stint, causing separate in our secular, bottom-line history to mind-blower what’s in it for the duration of them and their children. In preference to than taxing to instill symbolic hayfac.liosu.me/seasons/zelf-brood-bakken-met-keukenmachine.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be intelligent done in on instantaneous, corporeal goals, such as getting into the accurate schools, congress the emend people, or excelling at a superior skill?

Innumerable leases instal provisions against making any perpetual changes

kinorama sonderborg gavekort 19.08.2019
Because a rental is not your own, it can be challenging to occupy gone away from c skeleton up it nous as supposing it is – to customize your portend to prevail upon seemly your tastes and stir it those in the physically valfort.sporrott.se/trofast-kone/kinorama-snderborg-gavekort.php touches that favour loophole it indentation like home. Numerous leases transfer provisions against making any unexceptional changes or historic alterations, and some order restrictions against sober-sided youngster damages.
Záznamy: 13 - 15 ze 112
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Penzion Věžička  - ubytování  Lázně Bělohrad

 

Penzion Věžička se nachází 150m od lázní směrem do centra města Lázně Bělohrad. Při rekonstrukci penzionu jsme zachovali původní fasádu a interiér s pískovcovým schodištěm a kovaným zábradlím. Penzion si tak zachoval svou osobitou atmosféru.

 

Nabízíme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky, které jsou vybavené kuchyňskou linkou (lednice,vařič,varná konvice) koupelnou,wc,tv a internetem. 

 

Součástí penzionu je uzavřená zahrada s grilem a sezením.Přístřešek pro kola.

 Celý penzion je nekuřácký.

Ubytování v Penzionu Věžička je také ideální zázemí pro pěší turistiku, cykloturistiku i běžecké lyžování. V areálu lázní je minigolf, plavecký bazén, sauna a fitness. Možnost zakoupení léčebných procedur v lázních.

 

Nabízíme hostům Lázní Bělohrad příjemné ubytování a vstřícný personál.

Penzion se nachází  na adrese Lázeňská 162, Lázně Bělohrad. Pro rezervaci ubytování nás můžete kontaktovat

Ubytování v Lázních Bělohrad můžete využít jako základnu pro návštěvu Českého ráje a Krkonoš.

Těšíme se na Vaši návštěvu! 

 

 

Fotogalerie: Krámek Věžička

Tato fotogalerie je prázdná.

 

fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.